"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

Кафедра акушерства і гінекології №2

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Виховна робота


25-річча навчально-наукового інституту післядипломної освіти

Співробітники кафедри акушерства і гінекології 2 УМСА та лікарі Перинатального центру ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського щиро вітають завідувача кафедри професора В.Ліхачова із заслуженим визнанням - нагородженням з нагоди 25-річча навчально-наукового інституту післядипломної освіти почесною грамотою Полтавської ОДА. Щоденна кропітка праця з підготовки нового покоління акушерів-гінекологів, підвищенню кваліфікації працюючих лікарів області, наукова та видавницька діяльність зробили відомим Володимира Костянтиновича як серед медичних працівників, науковців та пацієнтів не тільки Полтавської області але і далеко за її межами. Почесна грамота була урочисто вручена ректором УМСА професором В.Жданом.


Урочиста посвята

В перинатальному центрі ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського склалася славетна традиція - в перший день нового навчального року відбулася урочиста посвята в спеціальність лікарів-інтернів акушерів-гінекологів та неонатологів І року навчання. Замісник головного лікаря Ващенко В.Л. разом із завідувачем кафедри акушерства і гінекології 2 ВДНЗУ "УМСА" професором Ліхачовим В.К. та професором кафедри неонатології Ковальовою О.М. радо привітали молодих лікарів, які будуть опановувати надтяжкий та надвідповідальніший фах саме в цьому сучасному клінічному закладі. Особливою символічністю цьогорічного свята було урочисте привітання із ювілеєм відомого акушера-гінеколога , іменитого наставника молоді Білої Т.В. Завершенням дня знань стало проведення професором Ліхачовим В.К. уроку патріотичного виховання із обговоренням історичних питань становлення нашої держави.

Терпіння, наснаги, наполеглевості, співчуття, поваги до наших пацієнтів і вчитись, працювати, вчитись, працювати..


"Поспішайки"

13 листопада в Полтаві у Львівській кав'ярні відкрито фотовиставку, присвячену Міжнародному дню передчасно народженої дитини, організовану інтузиастами своєї справи - співробітниками кафедри педіатрії з неонатологією 1, акушерства і гінекології 2 ВДНЗУ "УМСА" та Перинатального центру ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського. Одними з перших відвідали виставку лікарі акушери-гінекологи, які, використовуючи сучасні антенатальні медикаментозні та хірургічні методи лікування, надають можливість жінці доносити вагітність до безпечних термінів та підготувати "поспішайку" до передчасного народження.


Урочиста посвята у спеціальність лікарів

Раді повідомити , що армія лікарів акушерів-гінекологів та неонатологів обновилась новими молодими спеціалістами. 21.06.2017року після вдалого складання державної атестації , в Перинатальному центрі м. Полтави відбулася урочиста посвята у спеціальність лікарів інтернів акушер-гінекологів та неонатологів. В святково-урочистому форматі професор Ліхачов В.К. та професор Ковальова О.М. разоз із заступником головного лікаря Ващенко В.Л. привітали молодих лікарів та вручили символічні «сертефікати-рекомендації»для подальшої професійної діяльності та самостійного світлого лікарського шляху. В добру путь, дорогі колеги!


Звіт кафедри акушерства і гінекології №2 ВДНЗУ «УМСА» про проведення патріотично-виховного заняття.

22.09.2016року в залі засідань ПОПЦ на базі кафедри акушерства та гінекологіїї № 2 проведена патріотично-виховна година з нагоди відзначання у 2016році Дня папяті та примирення і Дня пермоги над нацизмом у Другій світовій війні. Занятя проводилось для лікарів-інтернів першого року навчання, а саме акушерів-гінекологів , неонатологів, хірургів та урологів.

Під час заняття завідуючий кафедри акушерства та гінекології №» професор Ліхачов В.К. ретельно висвітлив події початку другої світової війни, провів паралелі між гібридною війною на Донбасі і пеодіями тих часів. Доклодно розповів історію визволення міста Полтава від німецько фашисьуих загарбників. Разом з інтернами обсудили джерела витоків та розвитку таких рухів як нацизм та фазим, та великий негативний вплив їх на суспільне життя людства.

Велика увага у доповіді професора була присвячена партизанській боротьбі українських націаналістів за незалежну Україну.

На заняття був запронений учасник АТО лікар анестезіолог Бурка С.А.. який тричі знаходився у відрядженні в зоні АТО на території Донецького аеропорту . В своїй розповіді Сергій Анатолійович розповів пр неймовірну хоробрість та самопожертву українських кіборгів , які захищали цей стратегічно важливий обєкт. Ще Бурка освітлив особливості роботи військових медиків в умовах бойових дій, що викликало неабияку цікавість у лікарів-інтернів.


День Знань.

Вже традиційно 1 вересня в перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, який є клінічної базою кафедри акушерства і гінекології 2 ВДНЗУ 'УМСА", відбулось свято посвяти в спеціальність лікарів-інтернів акушерів-гінекологів та неонатологів, приурочене до Дня знань. Від імені адміністрації ПОКЛ та лікарів закладу з початком нового навчального року професорів Лихачева В.К. та Ковальову О.М. привітали заступник головного лікаря з акушерства і гінекології ПОКЛ Ващенко В.Л., завідувачі відділенніми Чирва Л.А. та Білорус В.І. Вислухавши поздоровлення із святом знань, молоді лікарі висловили вдячність присутнім викладачами кафедр та лікарям перинатального центру за можливість опановувати фах в провідному сучасному спеціалізованому лікувальному закладі. Лунали щирі вітання для своїх учителів, обіцянки сумлінно вчитися та бути гідними традицій своєї "alma mater". Після урочистостей професор Ліхачов В.К. під час першої навчальної години, проведеної в дусі товариської бесіди, розповів лікарям-інтернам про етапи становлення самостійності незалежної України, провів паралелі між цікавими історичними фактами та сьогоденням.


Історія кафедри
Колектив кафедри
Навчально-методична робота
Наукова робота
Лікувальна робота
Виховна робота
Участь співробітників кафедр у науково-практичних конференціях
Матеріали для завантаження
Місце розташування клінічних баз кафедри