"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

Науково-практична конференція з міжнародною участю Гармонія гормонів, як основа здоров'я жінки. Обрані лекції

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Завідуючий кафедри акушерства та гінекології №2 д.м.н. професор Ліхачов В.К. та доцент Добровольська Л.М. відвідали Науково-практична конференція з міжнародною участю: "Гармонія гормонів, як основа здоров'я жінки. Обрані лекції", яка відбулася 26-27.05.2017рю в м.Київ

Було висвітлено ряд актуальних питань.

Сучасні підходи до хірургічного та постхірургічного медикаментозного ведення пацієнток з ендометріозом.

Менеджмент ендометріозу на основі даних доказової медицини. Профілактика рецидивів.

Нейрофізіологічний механізм больового синдрому при ендометріозі та інших гінекологічних патологіях.

Модифікація ведення пацієнток в гінекології в залежності від поліморфізму генів.

Жінки старшого репродуктивного віку: збереження здоров'я та покращення якості життя.

Проблема збереження молодості жінки: погляд генетика.

Мікронутрієнти. Вплив на репродуктивне здоров'я жінки.

Конференція відбулася за участі іноземних спікерів ЛіФіліп Шульман (Lee Shulman).

Професор, керівник секції репродуктивної генетики відділення акушерства та гінекології медичної школи Фейнберг Північно-Західного університету Чикаго, штат Іллінойс. Керівник програми раннього виявлення і профілактики раку яєчників. Член Американського колледж уакушерів і гінекологів та Американського колледжу медичної генетики.

Герман Депіпер (HermanDepypere) Професор голова відділення менопаузи і здоров'я молочної залози університетської клініки Гента (Бельгія), профессор кафедри експериментальної онкології, президент Бельгійської асоціації менопаузи.