"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

«Актуальні питання сучасної перинатології»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

14.06.2017 року за ініціативи доктора медичних наук професора Ковальової О. М.,кафедра педіатрії №1 з пропедефтикою та неонатологією, та доктора медичних наук професора Ліхачова В. К., кафедра акушерства та гінекології №2, була проведена мультидисциплінарна научно-практична конференція «Актуальні питання сучасної перинатології» для лікарів неонатологів та акушер-гінекологів м. Полтави та області. Загальна кількість лікарів, які взяли участь у заході склала 110 чоловік.

Від Департаменту охорони задовя Полтавської ОДА головний акушер-гінеколог ДОЗ Іванова Л.П. разом з організаторами конференції привітала лікарів і нагородила кращих працівників подяками за відданість професійній справі та самовіддану працю.

З доповідями виступили д.м.н. професор Ковальова О.М. кафедра педіатрії №1 з пропедефтикою та неонатологією, д.м.н.професор Ліхачов, к.м.н.доцент Добровольська Л.М., к.м.н.. асистент Тарановська О.О, кафедра акушерства та гінекології №2, к.м.н. доцент Маслова А.С. кафедра внутрішньої медицини №1.та д.м.н. Шкурупій Д.А., кафедра анестезії з інтенсивною терапієї, радо долучилися до виступі неонатологи перенатального центрую м. Полтави Біла Л. Білоус А. І.

Конференція відбулася, як справжнє науково-освітнє медичне свято.